صفحه کنونی:صفحه اصلی > فرهنگی > موسیقی > متن

آزمون اجراهای تلفیقی برای برترین خوانندگان چین

2019-02-19 16:51:42

سلام شنوندگان عزیر و علاقه‌مندان برنامه موسیقی ، من لیلی مجری برنامه این ساعت شما هستم. قصد دارم که در ادامه معرفی هنرمندان اجراهای تلفیقی در برنامه امروز و هفته آینده خانم تان جینگ، یکی از خوانندگان مشهور معاصر چین را برای شما معرفی کنم.

آزمون اجراهای تلفیقی برای برترین خوانندگان چین

تان جینگ، 11 سپتامبر سال 1977، در یک خانواده هنری در شهر هوئومای استان شان شی به دنیا آمد. او نخستین کسی است که آوازهای محلی، آواز بل کانتوی اپراهای ایتالیایی و موسیقی پاپ را با هم تلفیق کرده و در هر سه این زمینه‌ها آثاری برجسته از خود به جای گذاشته است.

او در اوایل سال 2017 در فصل پنجم از برنامه «من خواننده هستم» شبکه ماهواره‌ای تلویزیون هو نان شرکت کرد و در ششمین نمایش، ترانه «از خدا شکایت می‌کنم» را بازنوازی کرد.

ترانه «از خدا شکایت می‎کنم»، اولین بار به عنوان ترانه پایانی «خدای قماربازان 3: بازگشت به شانگهای» توسط فانگ جی ویِ در سال 1991 اجرا شد. تعداد زیادی از خوانندگان سرزمین اصلی و هنگ کنگ چین این ترانه را بازنوازی و بازخوانی کرده‌اند که هیچ یک در اجرای خود از ایجاد یک فضای غم و شِکوِه فراتر نرفته‎اند.

آزمون اجراهای تلفیقی برای برترین خوانندگان چین

خانم تان‌جینگ در جریان اجرای این ترانه، علاوه بر حفظ فضای غم با بهره‌مندی از عناصر اپرای پکن، خلاقانه سبک جدیدی به وجود آورده ‌است. بر اساس واکنش‌های شبکه‌های اجتماعی، اکثر تماشاگران بر این باورند که اجرای تان جینگ از برترین اجراهای این ترانه است.

در آخر برنامه امروز، ترانه «از خدا شکایت می کنم» و ترانه «بالای کوه شرق» را با صدای خانم تان جینگ برای شما پخش می کنم تا از مهارت فوق العاده این هنرمند زن چینی لذت ببرید.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی